SON DAKİKA

Sansürsüz
Backlink

Nevcarsı Alışveriş Merkezi’nde Annelik Üzerine Özel Bir Söyleşiye Davetlisiniz

Nevcarsı Alışveriş Merkezi, Banu Noyan organizasyonu ile Anneler Günü’ne özel düzenleyeceği anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Ünlü televizyon yapımcısı ve sunucu Nur Viral ile değerli eğitimci ve yazar Canten...

Nevcarsı Alışveriş Merkezi’nde Annelik Üzerine Özel Bir Söyleşiye Davetlisiniz
Bu haber 10 Mayıs 2024 - 11:36 'de eklendi. kez görüntülendi.

Nevcarsı Alışveriş Merkezi, Banu Noyan organizasyonu ile Anneler Günü’ne özel düzenleyeceği anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Ünlü televizyon yapımcısı ve sunucu Nur Viral ile değerli eğitimci ve yazar Canten Kaya, anne-çocuk ilişkisi ve anne ile aile iletişimi üzerine kapsamlı bir söyleşi gerçekleştirecek.

Etkinlik Detayları

– Tarih: 11 Mayıs Cumartesi
– Saat: 17.00
– Yer: Nevcarsı Alışveriş Merkezi

Bu özel söyleşi, anne ve aile ilişkileri üzerine derinlemesine bir perspektif sunmayı amaçlamakta olup, tüm ziyaretçilerimiz davetlidir. Söyleşi sırasında Nur Viral ve Canten Kaya, aile içi iletişim teknikleri ve sağlıklı anne-çocuk ilişkilerinin önemi üzerine deneyimlerini ve bilgilerini paylaşacaklar.

Organizasyonu üstlenen Banu Noyan, etkinlikle ilgili “Ailemizin temel taşları olan annelerimiz için böyle anlamlı bir sohbeti organize etmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Nevcarsı Alışveriş Merkezi olarak, toplumumuzda aile değerlerini ve ilişkilerini desteklemek adına böyle bir etkinliği düzenlemenin gururunu yaşıyoruz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA