SON DAKİKA

Sansürsüz
Backlink

Farket Otizm Saklı Dehalar Derneği Antalya temsilciliği hizmete açıldı.

Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Azra Görgün Kaynarkan’ın yaptığı 0/3 yas erken tanı alan bebekler öncelikli olmak üzere 3/6 yas otizm tanısı alan çocuklar ile ilgilenen Farket Otizm Saklı Dehalar Derneği Ankara,...

Farket Otizm Saklı Dehalar Derneği Antalya temsilciliği hizmete açıldı.
Bu haber 16 Mayıs 2024 - 14:59 'de eklendi. kez görüntülendi.

Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Azra Görgün Kaynarkan’ın yaptığı 0/3 yas erken tanı alan bebekler öncelikli olmak üzere 3/6 yas otizm tanısı alan çocuklar ile ilgilenen Farket Otizm Saklı Dehalar Derneği Ankara, Konya ve Şanlıurfa’dan sonra Antalya temsilciliğini çocukların hizmetine sundu.

Farket Otizm Saklı Dehalar Derneği Antalya temsilciliğine Hüseyin Atalay getirilirken derneğe gelir getirmek amacıyla kurulan Farket Müzik prodüktörü Bilal Menteş’e Antalya’da bulunan Tektaş Prodüksiyon firması yetkilileri Burak Tektaş ve Abdullah Yıldırım’ın destek verdiği öğrenildi.

Önümüzdeki günlerde Farket Otizm Saklı Dehalar Derneği temsilciliklerinin bulunduğu illerde Farket Müzik tarafından otizmli çocuklara destek sağlamak için konserler ve etkinlikler düzenlenecek.

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Farket Otizm Saklı Dehalar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Azra Görgü Kaynarkan “Amacımız otizmli çocuklarımıza ve ailelerine destek olmak ve onlara mutlu yarınlar sunmak. Bu yolda çalışmalarımız devam ediyor. Bugünde Antalya temsilciliğimiz hizmete açıldı. İlerleyen günlerde başka illerde de temsilciliklerimizi açarak hizmet ağımızı büyütmeye devam edeceğiz” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA