SON DAKİKA

Sansürsüz
Backlink

Elpa “Sensiz Olamam” adlı ilk teklisiyle profesyonel müzik hayatına merhaba dedi

Daha küçük yaşlardan itibaren müzik, dans ve baleye karşı özel bir ilgisi olan Elpa 12 yıl boyunca bale eğitimi alırken lise yıllarında da piyano eğitimi alarak kendisini müzik alanında geliştirmeye...

Elpa “Sensiz Olamam” adlı ilk teklisiyle profesyonel müzik hayatına merhaba dedi
Bu haber 07 Mayıs 2024 - 15:17 'de eklendi. kez görüntülendi.

Daha küçük yaşlardan itibaren müzik, dans ve baleye karşı özel bir ilgisi olan Elpa 12 yıl boyunca bale eğitimi alırken lise yıllarında da piyano eğitimi alarak kendisini müzik alanında geliştirmeye başladı.

Eğitim hayatına İngiltere’nin Londra kentinde bulunan King’s College London Üniversitesi’nde Avrupa siyasal bilimler bölümünü bitirdikten sonra Sciences Po Paris Üniversitesi’nde siyasal bilimler okurken müzik eğitimlerine devam eden başarılı sanatçı Elpa bu eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarına kabul edildi.

Konservatuar eğitimine devam ederken şan eğitimleri almaya başlayan Elpa bu süreçte söz ve müzik yapmaya başladı. Bir döneme damgasını vuran Ah canım Ahmet ile yolları kesişen Elpa sözleri kendisine, bestesi ve düzenlemesi Ah canım Ahmet’e ait olan “Sensiz Olamam” adlı ilk profesyonel teklisiyle müzik hayatına merhaba demenin heyecanını yaşıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA