SON DAKİKA

Sansürsüz
Backlink

Diarestia Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr Alper Çelik Organik Ürünlerin Faydalarını Anlattı

Prof. Dr. Alper Çelik öncülüğünde Niğde’de 400 dönüm arazi üzerinde kurulan çiftliği ile Türkiye’deki klasik catering hizmeti anlayışını değiştirmek için kurulan Diarestia, tamamen organik tarım ve doğal üretim ile sağlıklı...

Diarestia Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr Alper Çelik Organik Ürünlerin Faydalarını Anlattı
Bu haber 01 Mart 2023 - 3:31 'de eklendi. kez görüntülendi.

Prof. Dr. Alper Çelik öncülüğünde Niğde’de 400 dönüm arazi üzerinde kurulan çiftliği ile Türkiye’deki klasik catering hizmeti anlayışını değiştirmek için kurulan Diarestia, tamamen organik tarım ve doğal üretim ile sağlıklı yemeğe daha ekonomik şekilde ulaşmayı amaçlamaktadır. Şu anda çiftlikte herhangi bir katkı maddesi ve kimyasal madde kullanmaksızın üretimi ve bakımı sağlanan ürünler hijyenik bir şekilde toplandıktan sonra sağlıklı yemeklere dönüştürülmesi için Niğde’den İstanbul’daki merkezlerine gönderilmektedir.

Diarestia Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr Alper Çelik İstanbul’da yerine teslim edilen bu organik ürünler, titizliğe önem veren ve dikkat eden usta şeflerinden ellerinde sağlıklı yemeklere dönüşmek için özenle işleniyor, pişiriliyor ve sunuma hazırlanmış oluyor. Böylece işlenecek olan hammaddenin üretilişinden pişirilip sunumuna kadar ürünün her aşamasında bilgi sahibi olarak çalışılıyor. Bu şekilde doğabilecek bütün aksiliklere karşı tedbirli olarak titizliğin elden bırakılmadığı bir süreç içerisinde ilerleniyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr Alper Çelik Diarestia Catering şirketi yetiştirilen ürünlerin üretim aşamasına ve yemeğe dönüşüm öyküsüne ilgili olduğu kadar müşteri memnuniyetine de dikkat etmekte. Tüketicinin talep ettiği her menüyü üretebilecek potansiyele sahip uzman ekibi ile birlikte çalışan şirket, talep edilen ürünün en iyisini hazırlama konusunda da süreci birincil gözden takip etmektedir. Hizmette sınır tanımayan Diarestia Catering iş ortaklığı kurduğu şirketlere tercihlerine göre yerinde yemek hizmeti, taşıma yemek hizmeti ve paket yemek hizmeti sağlamaktadır. Diarestia Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr Alper Çelik Yerinde yemek hizmeti, iş ortaklığı kuran şirketlerin kendi sahip oldukları mutfakta kendi istedikleri yönde yemeklerin pişirilmesidir.

Taşıma yemek hizmeti ise yemek için sunulacak ürünlerin ortaklık kurulan şirketlerin dışında kalan bir mutfakta yemeklerin pişirilmesi ve şirketlere ulaştırılmasıdır. Prof Dr Alper Çelik Paket yemek servisi ise daha pratik olup el değmeden hazırlanan paketlerle talebe yönelik tüketiciye sunulmasıdır. Hizmette sınır tanımayan Diarestia Catering iş ortaklığı kurduğu şirketlere tercihlerine göre yerinde yemek hizmeti, taşıma yemek hizmeti ve paket yemek hizmeti sağlamaktadır. Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr Alper Çelik Etkinlik ve organizasyon konusunda da her alanda çalışmaya özen gösteren Diarestia ekibi, her türlü organizasyon için konsepte göre menüler hazırlıyor. Açılış, davet, toplantı, okul yemeği gibi resmi yemeklerde; sünnet, nişan, kına gecesi ve düğün gibi merasim yemeklerinde ve hatta şirket aktiviteleri, BBQ partileri gibi kutlama yemeklerinde dahi iş ortaklarına geniş imkanlar sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için tüm olanaklarını kullanıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA