SON DAKİKA

Sansürsüz
Backlink

Bülent Mutlutürk’ten yeni tekli “Duygularım”

Çocukluğundan itibaren şarkı söyleme tutkusuyla dolu bir yaşam süren başarılı sanatçı Bülent Mutlutürk’ün bu tutkusunu öğretmenleri ve  yakın çevresi fark ederek desteklediler. Okul korolarında türküler seslendirmeye başlayan Mutlutürk 2023 yılında...

Bülent Mutlutürk’ten yeni tekli “Duygularım”
Bu haber 01 Mayıs 2024 - 13:38 'de eklendi. kez görüntülendi.

Çocukluğundan itibaren şarkı söyleme tutkusuyla dolu bir yaşam süren başarılı sanatçı Bülent Mutlutürk’ün bu tutkusunu öğretmenleri ve  yakın çevresi fark ederek desteklediler. Okul korolarında türküler seslendirmeye başlayan Mutlutürk 2023 yılında aldığı şan dersleri sonrasında en büyük hayali olan profesyonel müzik dünyasına ilk adımını attı.

 

2023 yılında Azer Bülbül’ün unutulmaz şarkılarından biri olan “Borcum Bitmedi” ile müzikseverlerle buluşan Bülent Mutlutürk ardından yine Azer Bülbül’ün ‘Çoğu Gitti Azı Kaldı’ ve ‘İyi Değilim’ adlı eserlerine yeniden hayat verdi.

Yakın çevresinin yönlendirmesi sonucu türkülere de hayat veren Mutlutürk ‘Eski Libas Gibi’ ve ‘Kevser Irmağı’nı seslendirerek gerçek yaşam hikayesinden ilham alarak klip çalışmaları yaptı.

 

Başarılı sanatçı bu kez yine Azer Bülbül’ün seslendirdiği söz ve müziği Doğu Kılıç’a ait olan “Duygularım” adlı şarkısını 19 Nisan günü müzikseverlerle buluştururken şarkının klip çekimleri için kameralar karşısına geçerken yönetmen koltuğuna da Mustafa Sarıkaya oturdu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA