SON DAKİKA

Sansürsüz
Backlink

Başiskele’de Uğur Yüksel durmuyor, destek büyüyor

Başiskele’nin en iddialı adaylarından Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Uğur Yüksel, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Başiskele’de dur durak bilmeyen Uğur Yüksel, partinin ve kentin önemli siyasetçilerinden Mehmet Aras ile...

Başiskele’de Uğur Yüksel durmuyor, destek büyüyor
Bu haber 19 Şubat 2024 - 15:24 'de eklendi. kez görüntülendi.

Başiskele’nin en iddialı adaylarından Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Uğur Yüksel, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Başiskele’de dur durak bilmeyen Uğur Yüksel, partinin ve kentin önemli siyasetçilerinden Mehmet Aras ile birlikte Serindere’de vatandaşlarla bir araya geldi.

 

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Başiskele Belediye Başkan Adayı Uğur Yüksel  ve Başiskele Teşkilatı, Karadenizliler Mahallesi Sakinlerinden Yahya Furuncu’yu  Ameliyat Sonrası Ziyarette Bulundu, geçmiş olsun dileklerini iletti.

BAŞİSKELE’Yİ GERÇEK BİR KENT YAPMAK İÇİN GELİYOR

 

‘Şehrine sahip çık, nesline sahip çık’ diyen Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Uğur Yüksel, Başiskeleliler’in en çok şikayet ettiği konulardan biri olan elektrik kesintilerine yönelik çözüm yolunu da yakında açıklayacak. Sokak hayvanları dahil, Başiskele’de sorun olan konularla ilgili çözüme yönelik projelerin hazır olduğunu belirten Uğur Yüksel, yakında büyük tanıtım toplantısıyla projelerini Başiskeleliler ile paylaşacak. Uğur Yüksel’in projeleri kentte ses getirecek.

 

Başiskele’yi gerçek anlamda bir kent yapmak, milletimize hizmet etmek için ‘Milli Görüş Belediyeciliği’ ruhu ile geliyoruz diyen Uğur Yüksel,  Başiskele’de herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA