SON DAKİKA

Sansürsüz
Backlink

1000 mutluluk…

Sosyal medyada gördüğü bir önerge üzerine çalışmalarına başlayan Bursa İpek Lions kulübü başkanı Nazan Bozan bugün Bursa Yıldırım’ da dar gelirli ailelerin yaşadığı Yavuz Selim Mahallesi’nde aynı ismi taşıyan ilköğretim...

1000 mutluluk…
Bu haber 05 Kasım 2022 - 11:49 'de eklendi. kez görüntülendi.

Sosyal medyada gördüğü bir önerge üzerine çalışmalarına başlayan Bursa İpek Lions kulübü başkanı Nazan Bozan bugün Bursa Yıldırım’ da dar gelirli ailelerin yaşadığı Yavuz Selim Mahallesi’nde aynı ismi taşıyan ilköğretim okulunda 1000 çocuğa Besaş’in ürettiği üzümlü, fındıklı ekmekleri dağıttı.

118- K ya bağlı İpek Lions kulübünün başkanı Nazan Bozan sosyal sorumluluk projeleriyle medyadan ilgi gören bir başkan. Önceliğini kadın ve çocuklar ile ilgili projelere yoğunlaştıran Nazan başkan bu kez şehrin ünlü siması CHP il meclis üyesi Şahin Sevinç’ in sosyal medya hesabından paylaştığı “ekonomi zorlastıkca ailelerine harçlık veremiyor, çocuklar kahvaltı edemeden okullarına gidiyor” sözleri üzerine harekete geçen Nazan Bozan haberi okuduğunda çok etkilendiğini ve bir farkındalık yaratmak amacıyla 1000 Ekmek 1000 Mutluluk sloganıyla yola çıktıklarını belirterek Besaş’in üretimi olan Şampiyon ekmekleri bugün öğrencilere okullarında dağıttı.

Besin değeri yüksek olan ürün çocukların günlük protein, karbonhidrat, potasyum ihtiyacını karşılaması açısından önemli bir beslenme çantası vazgeçilmezi olarak biliniyor.

İlçe Milli Eğitim ve ilçe Kaymakamlığından gereken izinleri aldıkları gibi hizmete koşan Lion’lar 118-K Genel Yönetmeni Tamer KUNLAR, CHP il meclis üyesi Şahin Sevinç , İpek Lions kulübü üyeleriyle birlikte gittikleri Yavuz Selim ilköğretim okulunda çocukların mutluluğu olmanın sevincini yaşadılar

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA